2 * hvězdičkové apartmány v Sainte-Maxime

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Sainte-Maxime. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a resortů přímo ve městě, nebo i v okolí Sainte-Maxime, kde najdeme města La Garonnette-Plage, Plan-de-la-Tour, Les Issambres, Saint Tropez a Port Grimaud.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


14 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 14 1 

1. Apartment Résidence Azur.3 StarStar

Foto: Apartment Résidence Azur.3
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
74 %

Apartment Résidence Azur.3 is located in Sainte-Maxime. The property is 15 km from Saint-Tropez, and private parking is available. With direct access to a balcony, the apartment consists of a fully equipped kitchenette and a TV.


2. Apartment Les Platanes.6 StarStar

Foto: Apartment Les Platanes.6
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Apartment Les Platanes.6 is set in Sainte-Maxime. Guests have a private balcony. The property includes a living room with a TV. The accommodation is fitted with a kitchenette. Saint-Tropez is 15 km from the apartment, while Saint-Raphaël is 23 km away.


3. Apartment Les Platanes.7 StarStar

Foto: Apartment Les Platanes.7
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
71 %

Ideally located in the Sainte-Maxime City Centre of Sainte-Maxime, Apartment Les Platanes.7 offers a balcony. The accommodation is 15 km from Saint-Tropez. This apartment features 1 bedroom, a living room and a fully equipped kitchenette.


4. Apartment Régina.13 StarStar

Foto: Apartment Régina.13
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
71 %

Apartment Régina.13 is set in Sainte-Maxime. The accommodation is 15 km from Saint-Tropez. With direct access to a terrace, this apartment comes with 1 separate bedroom. There is a dining area and a kitchenette complete with an oven and a microwave.


5. Apartment Espace Jean Mermoz StarStar

Foto: Apartment Espace Jean Mermoz
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Boasting accommodation with a balcony, Apartment Espace Jean Mermoz is located in Sainte-Maxime. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. The apartment is equipped with a TV.


6. Apartment Régina.2 StarStar

Foto: Apartment Régina.2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
47 %

Set in Sainte-Maxime in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, Apartment Régina.2 has a terrace. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. The apartment includes 1 bedroom and a living room with a TV.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby0 - 0 EUR za noc

7. Apartment Sainte Maxime les Plages StarStar

Foto: Apartment Sainte Maxime les Plages
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
75 %

Boasting accommodation with a balcony, Apartment Sainte Maxime les Plages is located in Sainte-Maxime. The accommodation is 15 km from Saint-Tropez. The apartment is equipped with a TV. The kitchenette has an oven.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí (4 dospělí)
osoby50 - 80 EUR za noc

8. Apartment Les Embruns.3 StarStar

Foto: Apartment Les Embruns.3
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
74 %

Apartment Les Embruns Ste Maxime se nachází v Sainte-Maxime a poskytuje ubytování s možností vlastního stravování. Apartmán je situován 1,8 km od golfového hřiště Sainte Maxime a 3,7 km od golfového hřiště Beauvallon.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí
osoby63 - 74 EUR za noc

9. Apartment Les Pins Ensoleilles.6 StarStar

Foto: Apartment Les Pins Ensoleilles.6
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Boasting accommodation with a balcony, Apartment Les Pins Ensoleilles.6 is located in Sainte-Maxime. The accommodation is 15 km from Saint-Tropez. This apartment has 1 bedroom, a TV, a dining area, and a kitchenette with an oven and a fridge.

Pokoje

Apartmán s 1 ložnicí (4 dospělí)
osoby50 - 74 EUR za noc

10. Apartment Les Terres Marines.2 StarStar

Foto: Apartment Les Terres Marines.2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
70 %

Boasting accommodation with a balcony, Apartment Les Terres Marines.2 is located in Sainte-Maxime. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment features a TV and 2 bedrooms.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osoby71 - 93 EUR za noc

11. Apartment Les Platanes.4 StarStar

Foto: Apartment Les Platanes.4
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Ideally set in the Sainte-Maxime City Centre of Sainte-Maxime, Apartment Les Platanes.4 offers a balcony. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. The apartment comes with a TV and 1 bedroom.


12. Apartment Les Platanes.2 StarStar

Foto: Apartment Les Platanes.2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Apartment Les Platanes.2 is set in Sainte-Maxime. This property offers access to a balcony. This apartment has 1 bedroom, a living room and a fully equipped kitchenette. A TV is featured.


13. Apartment Les Platanes.1 StarStar

Foto: Apartment Les Platanes.1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
50 %

Boasting accommodation with a balcony, Apartment Les Platanes.1 is set in Sainte-Maxime. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. The apartment comes with a TV, 1 bedroom and a living room.


14. Apartment Les Platanes.3 StarStar

Foto: Apartment Les Platanes.3
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
60 %

Apartment Les Platanes.3 is located in Sainte-Maxime. Guests have a private balcony. This apartment features 1 bedroom, a TV, a dining area, a kitchenette and a living room. Private parking is available at the apartment.


14 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 14 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: