Ubytování v Sainte-Maxime

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Sainte-Maxime. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a resortů přímo ve městě, nebo i v okolí Sainte-Maxime, kde najdeme města La Garonnette-Plage, Plan-de-la-Tour, Les Issambres, Port Grimaud a Saint Tropez.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Holiday Home Clos de Messugues StarStar

Foto: Holiday Home Clos de Messugues
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Sainte-Maxime in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, Holiday Home Clos de Messugues features a terrace and sea views. The property is 17 km from Saint-Tropez, and private parking is featured.


2. Holiday Home Josalie StarStar

Foto: Holiday Home Josalie
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Sainte-Maxime in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, Holiday Home Josalie has a terrace. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. The holiday home features a TV and 4 bedrooms.

Pokoje

Dům se 4 ložnicemi
osob145 - 155 EUR za noc

3. Holiday Home des Restanques StarStar

Foto: Holiday Home des Restanques
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in La Nartelle in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, Holiday Home des Restanques features a terrace. This property offers access to a patio.

Pokoje

Dům s 1 ložnicí pro 4 dospělé
osoby97 - 102 EUR za noc

4. Holiday Home Les Bastides de Guerrevieille.1 StarStar

Foto: Holiday Home Les Bastides de Guerrevieille.1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Guerre Vieille in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, Holiday Home Les Bastides de Guerrevieille.1 has a terrace. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchenette.

Pokoje

Dům se 2 ložnicemi
osoby81 - 85 EUR za noc

5. Holiday home Sainte Maxime IJ-1514 StarStar

Foto: Holiday home Sainte Maxime IJ-1514
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Featuring a private pool and mountain views, Holiday home Sainte Maxime IJ-1514 is situated in Sainte-Maxime. Guests may go for a swim in the outdoor pool.

Pokoje

Rekreační dům se 2 ložnicemi
osoby0 - 0 EUR za noc

5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: