3 * hvězdičkové apartmány v Sainte-Maxime

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Sainte-Maxime. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a resortů přímo ve městě, nebo i v okolí Sainte-Maxime, kde najdeme města La Garonnette-Plage, Plan-de-la-Tour, Les Issambres, Port Grimaud a Saint Tropez.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

1. Apartment Le Panoramic StarStarStar

Foto: Apartment Le Panoramic
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
58 %

Situated in Sainte-Maxime in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, Apartment Le Panoramic features a balcony. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen.


2. Apartment Le Surcouf StarStarStar

Foto: Apartment Le Surcouf
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Sainte-Maxime in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, Apartment Le Surcouf features a balcony. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment features a TV.


3. Apartment Le San Michael StarStarStar

Foto: Apartment Le San Michael
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

Set in Sainte-Maxime in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, Apartment Le San Michael features a balcony. The accommodation is 15 km from Saint-Tropez. This apartment has 1 bedroom, a TV, a dining area, and a kitchen with a dishwasher and an oven.


4. Apartment Les Pins Dorés StarStarStar

Foto: Apartment Les Pins Dorés
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in the Sainte-Maxime City Centre district in Sainte-Maxime, Apartment Les Pins Dorés provides an equipped accommodation with an terrace and free WiFi. Guests have a private balcony. This apartment has 2 bedrooms, a TV, and a kitchen.


5. Apartment Le Nausicaa StarStarStar

Foto: Apartment Le Nausicaa
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Boasting accommodation with a balcony, Apartment Le Nausicaa is set in Sainte-Maxime. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. The apartment is equipped with a TV. Saint-Tropez is 15 km from the apartment.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osob98 - 99 EUR za noc

6. Apartment Le Thalassa 1 StarStarStar

Foto: Apartment Le Thalassa 1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Apartment Le Thalassa 1 is situated in Sainte-Maxime and offers a garden. This beachfront property offers access to a terrace. The apartment includes 1 bedroom and a kitchen with a dishwasher and a coffee machine. A TV is provided.


6 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 6 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: